دوستان عزیز سلام
من ربات تخصصی GIS هستم. کار من انجام دستورات علمی شماست.
مثلا وقتی نیاز به یک مقاله دارید کافیه دستور /maghale را از منوی پایین تلگرام خود کلیک کنید و یا تایپ نمایید .بلافاصله من از بانک مقالات خود یک مقاله را به صورت رندوم برای شما در گروه قرار می دهم و شما و سایر اعضا می توانید آن را دانلود نمایید .
توجه داشته باشید که ربات های تلگرام به هیچ وجه خطری برای شما و گروه ندارند و به شایعات توجهی نکنید. از آنجایی که ربات ها قبلا در برنامه های واتس آپ و وایبر و غیره وجود نداشتند کاربران با آنها آشنایی ندارند . دراصل تلگرم به عنوان امین ترین سیستم چث در جهان شناخته شده است و تلگرام این امکان را به برنامه نویسان داده است که با نوشتن ربات و ارائه خدمات به مشتریان و یا تبلیغ و بازاریابی گسترده از این ربات ها استفاده کنند .ربات ها برای ارسال پیام ابتدا باید پیام را به سرور مرکزی تلگرام بفرستند و بعد در گروه ها ارسال می شود و یا به دست شما می رسد بنابراین هر زمان خطری ایجاد شود مطمئن باشید تلگرام دسترسی همه ربات ها را به سرور و در نتیجه به گروه شما قطع خواهد کرد. کار ربات ها این است که یک سری دستورات را اگر مشاهده کردند برای آن پاسخ بفرستند. ربات GIS هم دستورات شما را دریافت و برای شما مقاله و فیلم و نرم افزار می فرستد. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست. ما در ازای این خدمات هر ماه یک تبلیغ در گروه ارسال میکنیم و سعی داریم مزاحمتی برای گروه شما ایجاد نکنیم. همچنین مدیر گروه می تواند پیام خود را برای ما ارسال نماید تا در همه گروه هایی که ربات عضو هست ارسال کنیم. بنابراین ما خدمات داد و ستد میکنیم.
لیست دستورات ربات خدمت شما ارائه می گردد خواهشمندیم فقط روی دستورات زیر کلیک کنید:

مقاله /maghale
فیلم های آموزشی /movie
دانلود نرم افزار /downloads
درخواست و پیام شما /payam

سایر دستورات از منوی پایین تلگرام شما قابل مشاهده است فقط کافیه روی علامت / در پایین گوشی خود کلیک کنید و سپس روی دستورات کلیک کنید.
در ابتدای کار ربات ممکن است کاربران روی دستورات پی در پی کلیک نمایند ولی از کاربران و مدیر گروه خواهشمندیم برای تست ربات به صفحه اصلی ربات در آدرس @gis_bot مراجعه کنند و آنجا دستورات را چک و تست نمایند تا مزاحمتی برای سایر اعضا ایجاد نشود .
توجه داشته باشید که ما از طریق این ربات آخرین اطلاعیه ها و اخبار و مقالات و تخفیف همایش ها و حتی درخواست های کاریابی شرکت ها را برای شما در گروه ارسال می کنیم و در صورتی که این ربات از گروه شما حذف شود شما خیلی از مطالب علمی و بسیاری از فرصت ها را از دست خواهید داد .
وجود ربات های علمی در گروه ها بسیار لازم است زیرا اکثرگروه ها بیشتر وقت خود را به چت کردن های دو الی سه نفره می پردازند و گروه از حالت مفید خود خارج می شود ، در این وضعیت وجود یک ربات می تواند جو و بحث گروه را عوض کند و سمت و سوی مفید تری به گروه بدهد.

نظرات و پیشنهادات خود را همراه با 5 ستاره طلایی از طریق لینک زیر و توسط نرم افزار تلگرام برای ما ارسال کنید.برای این کار پس از کلیک بر روی لینک زیر روی 5 ستاره کلیک کنید و سپس نظر و پیشنهاد و انتقاد خود را تایپ نمایید.
https://telegram.me/storebot?start=gis_bot

جهت معرفی این ربات علمی و اضافه کردن آن در سایر گروه هایی که عضو هستند روی لینک زیر کلیک کنید و سپس روی گروه مورد نظر کلیک کنید:
https://telegram.me/gis_bot?startgroup=new

جهت عضویت در ربات هم به لینک زیر مراجعه نمایید :
@gis_bot
یا
https://telegram.me/gis_bot