بعد از گذشت یکسال سرانجام نسخه جدید نخستین دانشنامه تخصصی شهرسازی و معماری راه اندازی شد…

دانشنامه آنلاین شارکده که مرجعی برای دسترسی سریع و آسان به بهترین توضیح و پاسخ برای تعاریف و مفاهیم تخصصی شهرسازی و معماری است راه اندازی شد.

هرجند که نسخه آزمایشی این دانشنامه را حدود یکسال پیش منتشر کردیم اما اکنون نسخه اصلی و جدید این دانشنامه را راه اندازی نمودیم.

از ویژگی های این دانشنامه جستجوی سریع و دسترسی به بهترین توضیح برای مفاهیم است. همچنین همه روزه در تلاش هستیم تا حد ممکن بر دامنه ی مفاهیم این دانشنامه بیافزاییم، با این حال این امکان نیز وجود دارد تا تمامی افراد بتوانند (بدون عضویت و حتی داشتن نشانی ایمیل) به افزودن محتوا به این دانشنامه بپردازند.

جستجو ی سریع ، افزودن محتوا توسط تمامی افراد ، گزارش محتوای غلط از جمله کلیدی ترین قابلیت های نسخه جدید این دانشنامه است.

مطمئنا” بسیاری از شما بارها با این مسئله مواجه شده اید که برای یافتن معنی واژه و یا مفهومی در کتب تخصصی و یا جملات اساتید در دانشگاه ها و یا موارد دیگر به جستجو در تمامی وب توسط گوگل پرداخته اید و به سایت های گوناگون سر زده اید و حتی گاهی پاسخی را نیافتید. از این پس دیگر لازم نیست به جستجو در وب بپردازید و فقط کافیست با مراجعه به این دانشنامه مفهوم مورد نظر خود را جستجو کنید و به سرعت به جواب برسید. همچنین اگر مطلب خود را نیافتید به ما اطلاع دهید تا در کمترین زمان آنرا به دانشنامه اضافه کنیم.

بدون شک این پروژه ی عظیم بدون یاری و تعامل با کاربران ادامه و یا توسعه نخواهد یافت. پس از شما تقاضا داریم برای حمایت از ما و این حرکت و بهتر شدن نخستین دانشنامه تخصصی شهرسازی و معماری با معرفی آن به همه و یا افزودن محتوا در آن از ما حمایت کنید و مارا یاری رسانید. تلاش های شارکده برای راه اندازی این دانشنامه با کمترین امکانات بدون همراهی شما نتیجه نخواهد داد. دانشنامه شارکده با استقبال از همه نوع حمایت های مالی و معنوی و همه نوع همکاری افراد استقبال خواهد کرد.

برای شروع به آدرس زیر بروید :

http://wiki.sharkadeh.ir